Powered By Eat From Farms
1 Salted | 1 lb Stick = $18.50 + $0.00 Assembly |
1 Unsalted | 1 lb Stick = $18.50 + $0.00 Assembly |
Meadow Butter is made from the milk of our Grass Fed cows
It comes in 8oz and 1lb rolls or tubs, 2lb tubs, 5lb tubs, salted or unsalted